DOJO PRAHA

     Chceme touto cestou vyjádřit naše velké poděkování všem subjektům, které jakýmkoli způsobem podporují činnost občanského sdružení Aikido pro každého.

 


 

AramarkAramark

   Společnost ARAMARK je jedna z největších a současně nejdynamičtěji se rozvíjející společností  v ČR poskytující stravovací služby. V České republice působí od roku 1992. V dnešní době provozuje cca 100 restaurací po celé republice a zaměstnává více než 1100 zaměstnanců ve stravovacích službách. Kromě závodního, nemocničního, vojenského a firemního stravování zajišťuje také catering na významných sportovních a společenských akcích, tedy i akcích APK.   

 


 

HayashiHayashi.cz

   Hayashi - obchod s kvalitními sportovními potřebami pro bojové sporty a bojová umění není třeba představovat. Členové našeho dója zde mají slevu 10% na veškerý sortiment.   

 


 

TozandoTozando

   Japonský znak pro Tozando obsahuje znak "bu" tedy bojový. Tento znak se skládá z části "hoko" (zbraň) a "yameru" (stop). To znamená, že skutečný význam "bu" je paradoxně zastavit boj a podporovat mír. V tomto duchu ochrany slabých a míru se Tozando snaží rozvíjet svou činnost, tedy celosvětově podporovat rozvoj bojových umění. Na základě této myšlenky uzavřelo Tozando s Aikido pro každého, o.s. partnerství, jež poskytuje nezanedbatelné výhody a prospěch všem našim příznivcům.

 


 

Bobcat CZ, a.s.Bobcat CZ, a.s.

   V rámci spolupráce se společností Bobcat CZ, a.s. proběhla na vánočním večírku úspěšná předváděcí akce "Jak se ubránit v temném lese" s cílem propagace bojového umění Aikidó široké laické veřejnosti.
Fotky a videa z akce jsou přístupné v galerii

 


 

Clinical Research Foundation, spol. s r.o.Clinical Research Foundation, spol. s r.o.


 

Kontis, s.r.o.Kontis, s.r.o.

   "Naše společnost se vždy snažila podporovat aktivity, které vedou k rozvoji osobnosti. Bojové umění aikido chápu spíše jako prostředek k sebezdokonalování. Jako ředitel společnosti zabývající se různými formami výuky oceňuji především to, jak aikido rozvíjí nekonfliktní formy komunikace, potřebné v profesním i osobním životě."

Ing. Jan Pejša, ředitel